Best Western Premier Hotel City Center, Wrocław
Best Western Premier Hotel City Center, Wrocław

Ciekawostki

Wybierz termin
16 kwi 2021
17 kwi 2021

Gwarancja najniższej ceny 

Odkryj sekrety Wrocławia

Afrykarium

Afrykarium to prezentacja różnorodnych ekosystemów związanych ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu pod ogólnym hasłem "życiodajne wody Afryki".

 
Afrykarium

Wrocławskie krasnale

Krasnale we Wrocławiu już na stałe wpisały się w krajobraz miasta. Jest ich już ponad 350 i co chwilę przybywają kolejne. Cieszą mieszkańców, zachwycają turystów, a dzieciom sprawiają mnóstwo radości i zabawy. Najwięcej z nich znajduje się w okolicach wrocławskiego rynku, a dla wytrawnych poszukiwaczy krasnali powstały trasy spacerowe szlakiem małych skrzatów.

Wrocławskie krasnale

Kolorowe podwórko na Nadodrzu

Kolorowe podobizny ludzi, zwierząt, autorskie wiersze czy ceramiczne płaskorzeźby. Mieszkańcy budynków przy ul. Roosvelta i Jedności Narodowej wspólnie z artystami z Ośrodka Kulturalnej Animacji Podwórkowej namalowali na kamienicach wokół podwórka niezwykłe dzieło będące połączeniem malarstwa, ceramiki i rzeźby, zajmujące ponad 1200m2.

 
Kolorowe podwórko na Nadodrzu

Latarnie gazowe na Ostrowie Tumskim

Na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu codziennie o zmierzchu i o świcie możemy spotkać niezwykłą postać. W czarnym meloniku, otulony czarną peleryną wędruje latarnik, zapalając kolejno 90 gazowych lamp.

Latarnie gazowe na Ostrowie Tumskim
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się by zyskać większy rabat będąc na bieżąco z ofertami sieci Dobry Hotel

Rezerwacja niedostępna

W celu zarezerwowania pobytu prosimy o kontakt z recepcją.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij